| OS | ‎Android 14.0 |
|---|---|
| RAM | ‎8 GB |
| Product Dimensions | ‎16.7 x 7.5 x 0.8 cm; 177 Grams |
| Batteries | ‎1 Lithium Ion batteries required. (included) |
| Item model number | ‎CPH2603 |
| Wireless communication technologies | ‎Bluetooth |
| Connectivity technologies | ‎Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| GPS | ‎True |
| Special features | ‎Fast Charging Support, Dual SIM, Built-In GPS, Mobile Hotspot Capability, Water Resistant |
| Other display features | ‎Wireless |
| Device interface – primary | ‎Touchscreen |
| Other camera features | ‎Rear, Front |
| Audio Jack | ‎Type C |
| Form factor | ‎Slate |
| Battery Power Rating | ‎5000 |
| Whats in the box | ‎Power Adapter, SIM Tray Ejector, Phone Case, USB Cable |
| Manufacturer | ‎OPPO MOBILES INDIA PVT |
| Country of Origin | ‎India |
| Item Weight | ‎177 g |
Back to products
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G AI Smartphone (12GB, 256GB Storage)
₹134,999.00 Original price was: ₹134,999.00.₹129,999.00Current price is: ₹129,999.00.
Oppo F25 Pro 5G (8GB RAM) (128GB Storage)
SKU:
N/A
₹28,999.00 Original price was: ₹28,999.00.₹23,999.00Current price is: ₹23,999.00.
12
People watching this product now!
Payment Methods:
| Brand | Oppo |
| Model Name | F25 Pro 5G |
| Network Service Provider | Unlocked for All Carriers |
| Operating System | Android 14.0 |
| Cellular Technology | 5G |
What is in the box?
- Phone Case
- Power Adapter
- USB Cable
- SIM Tray Ejector
From the Manufacturer :




Technical Details
| Color | Red |
|---|---|
| Size | 8/128GB |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Philips 500W Powerful and Efficient Mixer Grinder with 3 Jars – HL7505/00
Rated 0 out of 5
In stock
Samsung Galaxy A05 Silver ( 6GB, 128GB Storage) | 50 MP Main Camera | Upto 12GB RAM with RAM Plus
Rated 0 out of 5
In stock
Morphy Richards GrindPro Maxx 1000W Mixer Grinder with 4 Jars | TasteMaxx Mode | Grinds even 4 Pepper Pods
Rated 0 out of 5
In stock
₹9,499.00
Related Products
BoAt Rockerz 450 Support Bluetooth And AUX On Ear Headphones with Mic , Padded Ear Cushions, Integrated Controls and Dual Modes(Luscious Black)
Rated 5.00 out of 5
In stock

Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.