Ladamas Women Heel (Orange)
₹1,800.00
Ant Esports ICE-C200 V2 CPU Cooler/CPU Fan with Rainbow LED Fan | Support - Intel : LGA1700 / 115X / 1200/1366 x 775 & AMD : AM5, AM4, AM3+, AM3, AM2+, FM2, FM1
₹1,100.00 Original price was: ₹1,100.00.₹1,000.00Current price is: ₹1,000.00.
Cooler Master Hyper H410R RGB CPU Cooler – 92mm Fan | Support AMD & Intel CPU Socket AM4, AM3, LGA 1700, 2011, 1151, 1150 | PWM Case Fans | Direct Contact Technology | 4 Heat Pipes
₹3,300.00 Original price was: ₹3,300.00.₹3,250.00Current price is: ₹3,250.00.
11
People watching this product now!
Payment Methods:
About this item
- Stacked fin array ensure least airflow resistance which allows cooler air flow into the heat sink
- Snap and Play – Intuitive fan bracket design makes upgrading and removing the fan a breeze.
- Direct Contact Technology – 4 heat pipes with Direct Contact Technology effectively provide excellent heat dissipation
- RGB LED Controller – The wired RGB LED Controller allows for customizable colors and effects with just the touch of a button
- The Hyper H410R RGB is a small low-profile quiet cooler designed to fit in limited spaces. With its outstanding performance in its class, it is clearly a perfect solution for small form factor cases.
| Product Dimensions | 10.2L x 8.3W x 13.6H Centimeters |
| Brand | Cooler Master |
| Power Connector Type | 4-Pin |
| Voltage | 12 Volts |
| Wattage | 2.28 Watts |
| Product Dimensions | ‎10.2L x 8.3W x 13.6H Centimeters |
|---|---|
| Brand | ‎Cooler Master |
| Power Connector Type | ‎4-Pin |
| Voltage | ‎12 Volts |
| Wattage | ‎2.28 Watts |
| Cooling Method | ‎Fan |
| Compatible Devices | ‎Intel & AMD Processor |
| Noise Level | ‎29 dB |
| Maximum Rotational Speed | ‎2000 RPM |
| Manufacturer | ‎Cooler Master, Cooler Master Technology Inc. 8F., No. 788-1, Zhongzheng Rd., Zhonghe Dist., New Taipei City 23586, Taiwan (R.O.C.) TEL: +886-2-2225-3517 / FAX: +886-2-3234-0221 |
| Item model number | ‎RR-H410-20PC-R1 |
| Are Batteries Included | ‎No |
| Included Components | ‎CPU Cooler |
| Manufacturer | ‎Cooler Master |
| Item Weight | ‎540 g |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
SAMSUNG GALAXY M13 5G,Green (4 GB RAM,64 GB)
Rated 0 out of 5
In stock
MI Power Bank Boost Pro 30000mAh,Triple Output Port
Rated 0 out of 5
In stock
BoAt Rockerz 450 Support Bluetooth And AUX On Ear Headphones with Mic , Padded Ear Cushions, Integrated Controls and Dual Modes(Luscious Black)
Rated 5.00 out of 5
In stock
OPPO Reno12 Pro 5G
Rated 0 out of 5
In stock
₹36,999.00 – ₹40,999.00Price range: ₹36,999.00 through ₹40,999.00
Dark Brown
Light Pink
Select options
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Related Products
BoAt Rockerz 450 Support Bluetooth And AUX On Ear Headphones with Mic , Padded Ear Cushions, Integrated Controls and Dual Modes(Luscious Black)
Rated 5.00 out of 5
In stock


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.