| OS | ‎Android 10.0 |
|---|---|
| RAM | ‎128 GB |
| Package Dimensions | ‎19.5 x 9.5 x 5 cm; 320 Grams |
| Batteries | ‎1 A batteries required. (included) |
| Item model number | ‎X6711 |
| Wireless communication technologies | ‎Cellular |
| Connectivity technologies | ‎Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Special features | ‎Front Camera, Camera |
| Other display features | ‎Wireless |
| Device interface – primary | ‎Touchscreen |
| Other camera features | ‎Front |
| Form factor | ‎Palm Hended |
| Battery Power Rating | ‎5000 Milliamp Hours |
| Whats in the box | ‎Handset, Adaptor, USB Type-C Cable, TPU Case, Sim Ejector Pin, Quick Start Guide, Warranty Card, Xclub Card |
| Manufacturer | ‎INFINIX |
| Item Weight | ‎320 g |
RFL Folding Table Printed (For Kids)
₹1,350.00
Anchor FR Wire 0.75 sqmm 90 m.
₹1,610.00
Infinix Note 30 5G Blue (8/128 GB)
SKU:
OMEXLONLN-0238
₹19,999.00 Original price was: ₹19,999.00.₹16,894.00Current price is: ₹16,894.00.
Out of stock
Out of stock
12
People watching this product now!
Payment Methods:
Brand: Infinix
Model Name: NOTE 30 5G
Network Service Provider: Unlocked for All Carriers
Operating System: Android
Cellular Technology: 5G
Model Name: NOTE 30 5G
Network Service Provider: Unlocked for All Carriers
Operating System: Android
Cellular Technology: 5G
About this item
- 8 GB RAM | 128 GB ROM | Expandable Upto 2 TB
- 7.22 cm (6.78 inch) Full HD+ Display
- 108 MP + 2 MP+ AI Lens | 16MP Front Camera
- 5000 mAh Li-ion Polymer Battery
- Dimensity 6080 Processor
- GST invoice available
Technical Details
| Color |
|---|
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
SAMSUNG 234 Liters Double Door Refrigerator, 3 Star Rated Frost Free (RT28A3723S9/HL)
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
RT28A3723S9/HL
Samsung 189 Litres Single Door Refrigerator, 5 Star Rated with Inverter Direct-Cool (Blue)(2023 Model)(RR21C2G25UZ/HL)
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
RR21C2G25UZ/HL
Meyer Prism Open stirfry 26cm Copper
Rated 0 out of 5
In stock
SKU:
OMMYR-0090
REDMI Note 14 Pro+ 5G (Ttan Black, 512 GB) (12 GB RAM)
Rated 0 out of 5
In stock
REDMI Note-14 Pro+ 5G (Phantom Purple, 512 GB) (12 GB RAM)
Rated 0 out of 5
In stock
Related Products
BoAt Rockerz 450 Support Bluetooth And AUX On Ear Headphones with Mic , Padded Ear Cushions, Integrated Controls and Dual Modes(Luscious Black)
Rated 5.00 out of 5
In stock


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.