Realme 11 Pro 5G (Sunrise Beige- 8GB RAM, 128GB ROM Storage)
₹25,999.00 Original price was: ₹25,999.00.₹24,999.00Current price is: ₹24,999.00.
Realme 11 Pro 5G (Astral Black- 8GB RAM, 128GB ROM Storage)
₹25,999.00 Original price was: ₹25,999.00.₹24,999.00Current price is: ₹24,999.00.
Apple iPhone 13- Pink (4/256GB)
₹69,900.00
Out of stock
Out of stock
13
People watching this product now!
Payment Methods:
From The Manufacturer









Brand:Â Apple
Model Name:Â iPhone
Network Service Provider:Â Unlocked for All Carriers
Operating System:Â iOS 14
Cellular Technology:Â 5G
Technical Details
| Display | 6.1-inch (15.5 cm diagonal) Super Retina XDR display with True Tone |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| Splash, Water, and Dust Resistant | All-glass and surgical-grade stainless steel design, water and dust resistant (rated IP68) |
| Camera and Video | Dual 12MP cameras with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, Smart HDR, and 4K Dolby Vision HDR video up to 30 fps |
| Front Camera | 12MP TrueDepth front camera with Portrait mode, Depth Control, Portrait Lighting, and Smart HDR 4 |
| Power and Battery | Video playback:Up to 19 hours, Video playback (streamed):Up to 15 hours, Audio playback:Up to 75 hours, 20W adapter or higher (sold separately), Fast-charge capable: Up to 50% charge in around 30 minutes with 20W adapter or higher |
| In the Box | iPhone with iOS 15, USB-C to Lightning Cable, Documentation |
| Height | 5.78 inches (146.7 mm) |
| Width | 2.82 inches (71.5 mm) |
| Depth | 0.3 inch (7.65 mm) |
| Weight | 6.14 ounces (174 grams) |
| Color | |
|---|---|
| Size | 4/128 |
Rated 0 out of 5
0 reviews
Rated 5 out of 5
0
Rated 4 out of 5
0
Rated 3 out of 5
0
Rated 2 out of 5
0
Rated 1 out of 5
0
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Samsung Galaxy A54 5G ( 8GB,256GB Storage)(Awesome White)
Rated 0 out of 5
In stock
Samsung Galaxy A54 5G(8GB,128GB Storage)(Black)
Rated 0 out of 5
In stock


Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.